Välkommen till vår karriärsida

Skrolla till innehåll

En unik karriär

På Wellness Studio har du möjlighet att utvecklas inom företaget. Vill du ta större ansvar inom ditt kompetensområde eller vill du prova på något nytt? 

Gjuterivägen 7
371 62 Lyckeby Vägbeskrivning lyckeby@wellnesstudio.se 045522500

CrossFit Karlskrona

Landbrogatan 15
371 34 Karlskrona Vägbeskrivning info@crossfitkarlskrona.se 0455-22500

Wellness Studio Alvesta

Kyrkogatan 1
342 34 Alvesta Vägbeskrivning alvesta@wellnesstudio.se 0472 440 99

Wellness Studio Asarum

Storgatan 31
374 52 Asarum Vägbeskrivning asarum@wellnesstudio.se 0454-734750

Wellness Studio Bräkne Hoby

Svenstorpsvägen 2A
372 61 Bräkne-hoby Vägbeskrivning braknehoby@wellnesstudio.se 0457-16100

Wellness Studio Färjestaden

Gamla Storgatan 6
386 31 Färjestaden Vägbeskrivning farjestaden@wellnesstudio.se 048015066

Wellness Studio Härlöv

Sävvägen 8
291 59 Kristianstad Vägbeskrivning harlov@wellnesstudio.se 044103520

Wellness Studio Jämjö

Hammarbyvägen 4
373 00 Jämjö Vägbeskrivning jamjo@wellnesstudio.se 0455-22500

Wellness Studio Kallinge

Kockumsvägen 17
372 50 Kallinge Vägbeskrivning kallinge@wellnesstudio.se 0457-16100

Wellness Studio Kalmar

Fiskaregatan 8
392 32 Kalmar Vägbeskrivning kalmar@wellnesstudio.se 0480-15066

Wellness Studio Kalmar Arenan

Trångsundsvägen 40
393 56 Kalmar Vägbeskrivning kalmar@wellnesstudio.se 048015066

Wellness Studio Karlshamn City

Drottninggatan 46
374 35 Karlshamn Vägbeskrivning karlshamn@wellnesstudio.se 0454-15810

Wellness Studio Karlshamn Riggen

Rådhusgatan 4
374 35 Karlshamn Vägbeskrivning karlshamn@wellnesstudio.se 0454-158 10

Wellness Studio Karlskrona City

Landbrogatan 19
371 34 Karlskrona Vägbeskrivning karlskrona@wellnesstudio.se 045522500

Wellness Studio Karlskrona Södra

Amiralitetstorget 25
371 30 Karlskrona Vägbeskrivning karlskronasodra@wellnesstudio.se 0455-10515

Wellness Studio Kristianstad City

Östra Storgatan 11
291 32 Kristianstad Vägbeskrivning kristianstad@wellnesstudio.se 044103520

Wellness Studio Mörrum

Sölvesborgsvägen 12
375 30 Mörrum Vägbeskrivning morrum@wellnesstudio.se 0454-15810

Wellness Studio Nättraby

Idrottsvägen 2
373 30 Nättraby Vägbeskrivning nattraby@wellnesstudio.se 0455-22500

Wellness Studio Olofström

Östra Storgatan 39
293 34 Olofström Vägbeskrivning olofstrom@wellnesstudio.se 0454-734710

Wellness Studio Oskarshamn

Dammgatan 12
572 30 Oskarshamn Vägbeskrivning oskarshamn@wellnesstudio.se 0491400120

Wellness Studio Ronneby

Metallgatan 1
372 38 Ronneby Vägbeskrivning ronneby@wellnesstudio.se 0457-16100

Wellness Studio Rödeby

Movägen 2
370 30 Rödeby Vägbeskrivning rodeby@wellnesstudio.se 0455-22500

Wellness Studio Tingsryd

Skyttegatan 12
362 30 Tingsryd Vägbeskrivning tingsryd@wellnesstudio.se 0477-48134

Wellness Studio Torsås

Österbrogatan 5
385 30 Torsås Vägbeskrivning torsas@wellnesstudio.se 048015066

Wellness Studio Vislanda

Storgatan 5
342 50 Vislanda Vägbeskrivning vislanda@wellnesstudio.se 0472-30500

Wellness Studio Växjö

Bäckgatan 13
352 30 Växjö Vägbeskrivning vaxjo@wellnesstudio.se 0470-711700

Wellness Studio Åhus

Sånnavägen 14
296 35 Åhus Vägbeskrivning ahus@wellnesstudio.se 044242120

Wellness Studio Älmhult

Danska vägen 7
343 31 Älmhult Vägbeskrivning almhult@wellnesstudio.se 0476-702 700

Jobbar du redan på Wellness Studio Sverige AB?

Var med och rekrytera för att hitta din framtida kollega.

email
@wellnesstudio.se
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor